Petek Temizleme Fiyatları

Petek Temizleme Fiyatları Ne Kadar?

Petek temizleme fiyatlarını belirlerken yapılan işlemler ve kullanılan koruyucu ilacın kalitesi en önemli etkenlerdir.

Eline petek temizleme makinesini alan herkese bu iş yaptırılmaz. Petek temizleme işlemi yapılırken mutlaka kombi bakımı beraber yapılmalı. Kalorifer sistemi kombi, petek ve borulardan oluşmaktadır.

Kalorifer sistemini bütün olarak düşündüğümüz zaman sadece petek temizliği yapmak yarım iş yapmak gibi oluyor. Kombi yeni bir cihaz değilse kesinlikle kombi bakımı yapılmalı.

İstanbul Petek Temizleme Servisi olarak petek temizliği ile beraber kombi bakımını yapıyoruz.

Kalorifer petek temizliği fiyatları 2020 yılı için 180 TL. olarak belirlenmiştir. Petek temizleme fiyatını 7 adet petek için belirledik. 

Petek temizliği fiyatları petek sayısına göre değişmekte olup dairelerde bu fiyat 180 TL. den başlayıp ortamdaki petek sayısına göre 250 TL. ye kadar çıkabilmektedir.

Petek Temizleme Ve Kombi Bakımı Ne Kadar?

Kalorifer sistemi kombi petek ve borulardan oluşmaktadır. Kombi bakımı ve petek temizliği birlikte yapılması kalorifer sisteminin daha verimli çalışması için son derece önemlidir.

Kombi Bakımı Nasıl Yapılır?

Kombi yanma verimini arttırmak amacı ile iç tozlarının temizlenmesi.

Kalorifer tesisatının dönüş hattında yer alan filtrenin sökülüp temizlenmesi ve kombi bir süre çalıştırıldıktan sonra tekrar kontrol edilerek tesisatın durumuna bakılması, eğer filtre tekrar pislik toplamışsa petek temizliği yapılması yakıt tasarrufu açısından bütçenize çok büyük fayda sağlayacaktır.

Genleşme tankı hava basınç kontrolünün yapılması (1,5 bar olacak şekilde)

Ateşleme mekanizmasının kontrol edilmesi ve ayarlanması.

Brülör (yanma odaları) temizliğinin yapılması.

Sıcak su kontrolü sensör kontrolü yapılması.

Gaz enjertörlerinin temizliği ve yanış kontrolünün yapılması.

Fan motoru kontrolü kirlenmiş fanlar balans neticesinde ses yapabilir temizlenip yağlanması sonucu kombi daha sessiz çalışır.

Kombi bakım ekiplerimiz cihazınızın bakımını gerçekleştirirken cihazınızda daha önceden meydana gelmiş olan veya arada sırada tekrarlayan arızaları bildirmeniz halinde sertifikalı servis elemanlarımız arızaları ortaya çıkarabilecek olan parçalarında gerekli kontrolünü yaparak sizleri bilgilendireceklerdir.

Kombi Bakımı Ve Petek Temizliği Ne Kadar Sürüyor?

İyi bir ısınma ortamı için kombinizin derecesini yükseltmek zorunda değilsiniz.

Yakıt giderlerinizi % 20’ ye varan oranlarda azalmasına, kombi ve peteklerinizin ömrünü uzatmak konforlu ısınmanız için özel petek temizleme makinamız ile kalorifer tesisatınızı temizliyoruz, koruyucu ilaç takviyesiyle kalorifer tesisatınızı daha verimli hale getiriyoruz.

Petek temizliği kalorifer tesisatında biriken kirlerin bertaraf edilmesi anlamına gelir.

Petek temizliği yapılması iktisadi anlamda bütçenize önemli ölçüde fayda sağlar.

Kalorifer tesisat temizliğinin tamamlanması sonucunda paslanma, kireçlenme gibi korozyon sorunlarını ortadan kaldırıyoruz.

İstanbul Petek temizleme servisi olarak kalorifer peteklerinizin yıkanmasını ve kombinizin bakımı tamamladıktan sonra sizlere sıcak bir ortam sunuyoruz.

Kombi bakımı ve petek temizleme işlemi yaklaşık olarak 1 veya 1,5 saat sürmektedir.

Tags

Adresimiz

Sancaktepe Mahallesi 8/3 Sokak No:3 Bağcılar - İstanbul

Telefon: 0212 436 5344

Cep Telefonu: 0535 987 7360

Kurumsal