Biz Kimiz

İstanbul Petek Temizleme Servisi Hakkında Bigiler

İstanbul Petek temizleme servisi olarak Bağcılar koordinasyon merkezimizden İstanbulun tüm ilçelerine petek temizliği hizmeti vermekteyiz.

İyi bir ısınma ortamı için kombinizin derecesini yükseltmek zorunda değilsiniz. Uzman Teknik, müşteri memnuniyetini ön planda tutarak hizmetlerine devam ettirmektedir. Petek temizleme fiyatları, petek sayısına göre değişmektedir.

Yakıt giderlerinizi % 20’ ye varan oranlarda azalmasına, kombi ve peteklerinizin ömrünü uzatmak konforlu ısınmanız için özel petek temizleme makinamız ile kalorifer tesisatınızı temizliyoruz, koruyucu ilaç takviyesiyle kalorifer tesisatınızı daha verimli hale getiriyoruz.

Yıllarca kullandığınız tesisat ve radyatörlerinizde kimyasal yıkama yaptırmadıysanız. Yıllarca kombi sistemli ısıtmada kullandığınız radyatörleri değiştirmeden ısınmaya ediyorsanız. Kombi eşanjör-boru ve radyatörleriniz kireç, kışır, katmanlara tıkanmış, yerden ısıtma sisteminizdeki plastik borularda aşırı çamurlaşma olmuştur. Kalorifer tesisat temizliğinin tamamlanması sonucunda paslanma, kireçlenme gibi korozyon sorunlarını ortadan kaldırıyoruz.

Petek temizleme servisi kalorifer peteklerinizin yıkanmasını ve kombinizin bakımı tamamladıktan sonra sizlere sıcak bir ortam sunuyor.

Kombi Bakımı, Petek Temizliği hizmeti verdiğimiz ilçeler

Petek temizliği hizmeti verdiğimiz ilçe ve semtler Atakent, Avcılar, Bakırköy, Bağcılar, Bayrampaşa, Bahçelievler, Başakşehir, Beylikdüzü, Haznedar, Beşyüzevler, Esenler, Fatih, Güngören, Sultangazi, İncirli, Şirinevler, İkitelli, Mahmutbey, Merter, Halkalı Küçükçekmece, Tozkoparan, Zeytinburnu.

Uzman servis ekibimiz müşterilerimize haftanın altı günü 8:00 20:00 arası müşteri memnuniyeti ve kaliteli hizmeti bir arada sunmaktadır.

Özel makine ve kimyasal ilaçlar ile yaptığımız petek temizleme işlemleri ile tesisat ve panel radyatörlerinizin ilk günkü performanslarını tekrar sağlamaktadır,

Petek temizliği hizmetimiz sonrası peteklerimizin üstü ısınıyor altı ısınmıyor, doğalgaz faturalarım kabarık geliyor gibi şikayetleriniz son bulacak.

Unutmayınız ki bakımı ve temizliği yapılan kombi ve kalorifer tesisatı daha yüksek performans ve daha düşük enerji sarfiyatı ile ekonomik bir ısıtma sistemine sahip olursunuz.