Kombi Petek Temizleme Ne Kadar?

Kombi petek temizleme servisi olarak makine ile kalorifer peteklerinin temizliğini ve kombi bakımı işlemini tamamladıktan sonra sizlere sıcak bir ortam sunuyoruz.

Petek temizliği kalorifer tesisatında biriken kirlerin bertaraf edilmesi anlamına gelir. Kalorifer peteklerinin üstü ısınıyor alt tarafı ısınmıyor veya kalorifer petekleri hiç ısınmıyor mu? Hemen İstanbul Petek Temizleme Servisi ile iletişime geçin.

Petek Temizliği Servis Bölgeleri

Kalorifer peteklerini yerinden sökmeden evinizi kirletmeden makine ile petek temizliğini yapıyoruz. Bağcılar, Esenler, Güngören ve Bahçelievler'de petek temizliği talebine aynı gün servis hizmeti veriyoruz.

Makine ile kombi petek temizliği, kombi petek temizleme servisi. Kombi bakımı ve petek temizliği yapılması iktisadi anlamda bütçenize önemli ölçüde fayda sağlar. Kalorifer tesisat temizliğinin tamamlanması sonucunda paslanma, kireçlenme gibi korozyon sorunlarını ortadan kaldırıyoruz.

Aynı Gün Kombi Petek Temizliği

Kombi petek temizliği kalorifer tesisatında biriken kirlerin bertaraf edilmesi anlamına gelir. Kombi petek temizliği yapılması ekonomik olarak bütçenize önemli ölçüde fayda sağlar. Kalorifer tesisat temizliğinin tamamlanması sonucunda paslanma, kireçlenme gibi korozyon sorunlarını ortadan kaldırıyoruz.

İstanbul Petek temizleme servisi olarak kalorifer peteklerinin temizliği ve kombi bakımı tamamladıktan sonra sizlere sıcak bir ortam sunuyoruz. Peteklerin temizleme işlemi sonrasında radyatörlere su akışı arttıkça kombi daha verimli ve ekonomik bir şekilde çalışacaktır.

Temizleme İşlemi Ne Kadar Sürüyor?

Kombi bakımı ve petek temizleme işlemi yaklaşık olarak 1 veya 1,5 saat sürmektedir. Ekonomik Isınma Mümkün İyi bir ısınma ortamı için kombi derecesini yükseltmek zorunda değilsiniz. Yakıt giderlerinizi % 20’ ye varan oranlarda azalması için kombi bakımı ve petek temizliği yapılmalı.

Petek temizliği ve kombi bakımında öncü firmayız. Petek temizleme işlerine 2012 yılından itibaren hizmet vermeye başladık. Kombi bakımı ve petek temizliği birlikte yapılması kalorifer sisteminin daha verimli çalışması için önemlidir.

Kombi Petek Temizleme Fiyatları

Kombi Petek Temizleme Servisi en gelişmiş cihazlara sahip makineler sayesinde kalorifer tesisat temizliği işlemini kısa sürede yapmaktadır. Petek temizliği yapılarsa yakıt giderleriniz azalır. Kombi ve peteklerin kullanım ömrün daha uzun olur.

Soğuk kış aylarında konforlu ısınmanız için özel petek temizleme makinesi ile kalorifer tesisatını temizliyoruz. Koruyucu ilaç takviyesiyle kalorifer tesisatınızı daha verimli hale getiriyoruz. Petek temizliği fiyatları petek sayısına göre değişmekte olup dairelerde 500 ₺ den başlayıp evin büyüklüğüne göre 750 ₺ ye kadar çıkabilmektedir.

Tags

Adresimiz

Sancaktepe Mahallesi 8/3 Sokak No:3 Bağcılar - İstanbul

Telefon: 0212 436 5344

Cep Telefonu: 0535 987 7360

Kurumsal