Fatih Petek Temizleme Servisi | 0535 987 7360

Fatih Petek Temizleme Servisi

Fatih'de size en yakın petek temizleme servisi, kalorifer petek temizliği için aynı gün servis hizmeti veriyoruz.

Petek temizleme servisi olarak Fatih'de ısınma sorunu yaşadığınız kalorifer peteklerini temizletip kombi bakımını yaptırarak daha ekonomik ısıtma sistemine sahip olursunuz.

Isınma amaçlı kullandığınız kalorifer petekleri belli bir zaman sonra kireçlenme ve kirlenmeye bağlı tıkanıklıklar oluşturabilir.

Firmamız alanında profesyonel ekipman ve teknik ekiple peteklerinizi temizleyerek sizi kabarık doğalgaz faturalarından kurtarır.

Sertifikalı ekibimiz ve üstün kaliteli makinelerimiz ile petek temizleme işini profesyonel şekilde gerçekleştirmekteyiz.

Fatih petek temizleme servisi alanında güvenilir bir adres arayanlar için profesyonel güler yüzlü ve petek temizliği konusunda konusunda gerekli donanıma sahip ekibimizle İstanbul Avrupa yakasında siz değerli müşterilerimizin hizmetindeyiz.

Fatih Petek Temizleme Firması

Fatih petek temizleme servisi olarak kalorifer peteklerini yerlerinden sökmeden petekleri temizleyerek yakıttan tasarruf yapmanızı ve ısınma konforunuzun artmasını sağlar.

Bilindiği üzere petek temizliği tıkanan petek kanallarının ve tıkanan kalorifer borularının temizlenerek açılmasıdır.

Petek Temizliği ekibimiz evinizdeki petekleri temizleyerek yakıttan tasarruf yapmanızı ve ısınma konforunuzun artmasını sağlar.

Bilindiği üzere petek temizliği tıkanan petek kanallarının ve tıkanan kalorifer borularının temizlenerek açılmasıdır.

Peteklerde ısıtma sorunu yaşanmasının sebebi, kalorifer tesisatı içinde dolaşan suyun zamanla kireçlenme etkisi göstermesi, çamurlaşması yoğunlaşmasıdır.

Çamurlaşma sonrası kalorifer peteklerinin kanalları ve kalorifer tesisat yüzeyleri bir tabaka ile kaplanmakta ısı iletimi dış ortama yapılamamaktadır.

Bu durum ortaya çıktığında peteklerin alt tarafı soğuk olacak homojen ısınma gerçekleşmeyecektir.

Kış mevsiminde peteklerin yeteri kadar ısıtmadığını düşünüyorsanız, kombinin ayarını son haneye kadar getiriyorsanız.

Buna endeksli olarak faturaları ay başında gördüğünüzde ise şok geçiriyor, yüksek rakamlarla karşılaşıyorsanız.

Bu gibi durumlara neden olmamak için sizde petek temizliği yapan firmamızdan hizmet almaya başlayabilirsiniz.

Fatih petek temizliği servisi olarak kalorifer tesisat temizliği yaptığımız çoğu adreste net olarak peteklerin tıkandığını gördük. Kombinin bakımını yaptırırken petekleri de de kontrol ettirmelisiniz.

Her yıl olmasa da, iki senede bir petek temizliği yaptırdığınız takdirde hem kalorifer tesisatı sizlere daha uzun yıllar hizmet edecek, hem de sıcak kış günlerini yaşayabileceksiniz.

Fatih'de size en yakın petek temizleme hizmetleri, kalorifer temizliği sorunlarınız için kaliteli ve hızlı çözümler üretir.

Fatih petek temizleme servisi | 0535 987 7360 | Tel: 0212 436 5344

Tags

Adresimiz

Sancaktepe Mahallesi 8/3 Sokak No:3 Bağcılar - İstanbul

Telefon: 0212 436 5344

Cep Telefonu: 0535 987 7360

Kurumsal