Şişli Petek, Kalorifer Temizleme Servisi

Petek temizleme servisi olarak Şişli'de kalorifer peteklerini yerinden sökmeden evinizi kirletmeden petek temizleme işlemini yapıyoruz.

Petek temizliği kalorifer tesisatında biriken kirlerin bertaraf edilmesi anlamına gelir. İyi bir ısınma ortamı için kombi derecesini yükseltmek zorunda değilsiniz.

Yakıt giderlerinizi % 20 ye varan oranlarda azalmasına, kombi ve peteklerin ömrünü uzatmak konforlu ısınmanız için kimyasal ilaç ve özel makine ile kalorifer tesisatınızı temizliyoruz.

Kalorifer tesisat temizliğinin tamamlanması sonucunda paslanma, kireçlenme gibi korozyon sorunlarını ortadan kaldırıyoruz.

Şişli Kombi Petek Temizleme Servisi

Peteklerin temizleme işlemini ve kombi bakımını tamamladıktan sonra nötralize özel ilaç ilavesi yaparak kombi ve kat kalorifer tesisatınızı daha verimli hale getirmekteyiz.

Şişli kombi petek temizleme servisi kalorifer peteklerinin yıkanmasını ve kombin bakımı tamamladıktan sonra sizlere sıcak bir ortam sunuyor.

Uzman servis ekibimiz müşterilerimize haftanın yedi günü 8:00 20:00 arası müşteri memnuniyeti ve kaliteli hizmeti bir arada sunmaktadır.

Özel makine ve kimyasal ilaçlar ile yaptığımız petek temizleme işlemleri ile tesisat ve panel radyatörlerinizin ilk günkü performanslarını tekrar sağlamaktadır,

Peteklerim ısınmıyor peteklerimizin üstü ısınıyor altı ısınmıyor, doğalgaz faturalarım kabarık geliyor gibi şikayetleriniz son bulacak. 

Unutmayınız ki bakımı ve temizliği yapılan kombi ve kalorifer tesisatı daha yüksek performans ve daha düşük enerji sarfiyatı ile ekonomik bir ısıtma sistemine sahip olursunuz.

Kombi Bakım ve Petek temizleme işlemini ne zaman yaptırmalıyım ?

Peteklerini yarıdan aşağısı ısınmıyor ise, Kalorifer petekler hiç ısıtmadığında ya da kombinin derecesini yüksek ayara getirdiğiniz halde ısıtmıyorsa

Peteklerin üstü ısınıyor fakat altı hiç ısıtmıyorsa, Kat kaloriferi tesisatındaki kombi ye uzak olan petek hiç ısınmıyorsa

Kombi sürekli kirlenmeden dolayı arıza yapıyorsa, Kalorifer peteklerinin 2 yıl veya daha uzun süredir hiç temizliği yapılmamış ise

Kombi tesisat filtresi sürekli tıkanıyorsa

Kombi kısa süreli yanıp devreden çıkıyor yada aşırı ısınma arızası veriyorsa, Yukarıda belirtilen şikayetlerden herhangi biri varsa artık sizin kalorifer petek temizleme yaptırmanız gerekmektedir.

Detaylı Bilgi İçin Arayın

Şişli Petek Kalorifer, Petek Temizliği | 0535 987 73 60 | Tel: 0212 436  53 44

Tags

Adresimiz

Sancaktepe Mahallesi 8/3 Sokak No:3 Bağcılar - İstanbul

Telefon: 0212 436 5344

Cep Telefonu: 0535 987 7360

Kurumsal